"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА», які проводитимуться
у 2018 році

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Вельмишановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЛІНГВІСТИКИ, ПРОФЕСІЙНОЇ ЛІНГВОДИДАКТИКИ, ПСИХОЛОГІЇ І ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ»,

яка відбудеться 31 травня – 01 червня 2018 року на базі Вищого державного навчального закладу України "Українська медична стоматологічна академія". Конференцію внесено до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій МОЗ та АМН України.

Детальніше

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТА ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ!

 

Кафедра пропедевтики терапевтичної стоматології проводить конкурс «Моя перша пломба»

серед студентів ІІІ курсу стоматологічного факультету та факультету підготовки іноземних студентів, фінал якого відбудеться 24.04.2018 року о 15.00 в аудиторії № 5.

Конкурс проводиться в 2 тури.

 

Участь у конкурсі можуть брати студенти, які надіслали на кафедру презентації своїх клінічних робіт за адресою:

 

propedevtika_terstom@umsa.edu.ua.

 

На фінал конкурсу вболівати за учасників запрошуються усі бажаючі!

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнської науково-практичній конференції з міжнародною участю «Полтавські дні громадського здоров’я», яка відбудеться 25 травня 2018 року на базі Вищого державного закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

Вельмишановні колеги !

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання клінічної медицини», присвяченої 25-річчю навчально-наукового інституту післядипломної освіти ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава, яка відбудеться 24 травня 2018 року на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія. Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та конференцій МОН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» на 2018 р. (№ реєстрації 268, посвідчення №621 від 18 жовтня 2017 року).

 

Детальніше

 

Вельмишановні колеги !

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання післядипломної медичної освіти та клінічної медицини», присвяченої 25-річчю навчально-наукового інституту післядипломної освіти ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», яка відбудеться у м. Полтаві 16 жовтня 2018 р. на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» (аудиторія №5).

 

Детальніше