ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА», які проводитимуться у 2017 році

   

36024, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23

24 лютого з 10.00 в аудиторії №5 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» буде проходити регіональна науково-практична конференція лікарів-анестезеіологів «Політравама. Шок. Інфузія».

Заплановані програмні доповіді провідних науковців :

проф. В.Д. Шейка,

доц. О.М. Дикого (ВДНЗ УМСА, м. Полтава),

проф. Ю.В. Волкової (ХНМУ, м. Харків),

проф. О.М. Нестеренка (ДонНМУ, м. Краматорськ).

Контактна особа: Шкурупій Дмитро Анатолійович, 066-236-96-70.

08.02.2017 року о 14.30 на кафедрі акушерства та гінекології №1 відбудеться І етап студентської олімпіади з акушерства та гінекології.

27 грудня 2016 року о 15 годині в аудиторії №6 мовний клуб «Меридіани дружби» підготовчого відділення для іноземних громадян чекає друзів і всіх охочих на своєму черговому засіданні «Новорічні пригоди»

Оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Медична наука в практику охорони здоров’я», присвяченої 95-річчю академії , запрошує Вас взяти участь в роботі конференції.

Реєстрація учасників буде проводитися 9 грудня 2016 року з 8.30 до 10.00 у вестибюлі морфологічного корпусу ВДНЗУ «УМСА».

Організаційна програма конференції :

8.30 – 10.00 – Реєстрація учасників конференції.

10.00 – 13.30 – Секційні засідання.

13.30 – 14.00 – Перерва, огляд стендових доповідей.

14.00 – 15.30 – Пленарне засідання, підведення підсумків. Закриття конференції

15.12.2016, о 18.00 в приміщенні Лялькового театру відбудеться третій сезон проекту «Голос академії», участь у якому беруть не лише студенти, а й викладачі та адміністрація академії. Лише раз на рік ви маєте унікальну можливість почути спів улюбленого декана або викладача.

UMSA Poltava та Наукове Товариство Студентів ВДНЗУ «УМСА» запрошують Вас на брейн-ринг, присвячений Міжнародному дню солідарності з ВІЛ-інфікованими. Він відбудеться 1.12.16 о 16.15 в аудиторії №7. Організатори заходу в співпраці з кафедрою інфекційних хвороб з епідеміологією підготували для Вас низку запитань та клінічних випадків, які зацікавлять навіть найледачішого студента! У брейн-ринзі зможуть взяти участь команди, що складаються з 5 студентів будь-якого курсу та факультету ВДНЗУ «УМСА». Більше інформації та реєстрація за посиланням

До 95-річчя ВДНЗУ «УМСА» 1 грудня 2016 року в аудиторії №5 о 10 ранку розпочне роботу науково-практична конференція «Актуальні питання профілактики та лікування в дитячій стоматології». Запрошуємо взяти участь у роботі конференції.

1.12.2016 о 13.00 у центрі Полтави (вул. Соборності (пішохідна зона) відбудеться безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією приєднується до акції, ініційованої БО «Світло надії», управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров'я». У програмі заходу: безкоштовне тестування, роздача контрацептивів, поліграфічної продукції, майстер-класи. Прийдіть та протестуйтеся – отримайте гарячий напій у подарунок!

3 грудня 2016 року о 10.00 на спортивній базі академії (спорткомплекс, вул. Луценка, 44) відбудеться Спартакіада серед співробітників ВДНЗУ «УМСА». Змагання будуть проводитися з таких видів спорту: стрибки з місця, настільний теніс, гирьовий спорт, шахи, шашки.

24 листопада 2016 року о 15.30 в аудиторії №5 чекаємо друзів та всіх охочих на засіданні мовного клубу підготовчого відділення для іноземних громадян «Давайте познайомимось».

14 грудня 2016 року о 13:00 в аудиторії №5 співробітниками кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії буде проведено виховну годину зі студентами IV курсу стоматологічного факультету, присвячену Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Запрошуються всі бажаючі!

14 грудня 2016 року о 10:00 в аудиторії №5 буде проведена обласна науково-практична конференція: «Актуальні питання хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії». З питаннями звертатися до орг. комітету: проф. Аветіков Д.С., проф. Ткаченко П.І., проф. Скрипников П.М., доц. Яценко І.В.

28 листопада 2016 року о 16:00 в музеї кафедри хірургічної стоматології відбудеться засідання студентського наукового гуртка. Порядок денний: доповіді студентів гуртківців щодо обраних методик наукових досліджень. Лекція проф. Аветікова Д.С. на тему: «Кісткова пластика щелеп».

21 листопада 2016 року о 16.00 в аудиторії №5 ВДНЗУ «УМСА» відбудеться «Брейн-ринг» з пропедевтики хірургічної стоматології, присвячений 95-річчю академії та 10-річному ювілею кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології. Спонсор «Брейн-рингу» з пропедевтики хірургічної стоматології – компанія ООО «КРИСТАЛЛ ФАРМА» з м. Одеси.

10 листопада о 12.30 бібліотека запрошує на на Арт-зустріч із Заслуженим майстром народної творчості України Наталією Свиридюк (центральна читальна зала).

15.11.2016 із 9:00 – 14:00 в аудиторії №5 відбудеться регіональна науково-практична конференція, присвячена Міжнародному дню передчасно народжених дітей "Маленькими кроками до великого майбутнього" та 95-річчю ВДНЗУ "УМСА".
Запрошуємо викладачів, сімейних лікарів, лікарів-педіатрів та студентів.

14.11.16 о 16:00 в музеї кафедри хірургічної стоматології відбудеться засідання студентського наукового гуртка, присвячене актуальності отриманих тем досліджень студентами-гуртківцями 5 курсу стоматологічного факультету, та лекція проф. Аветікова Д.С. на тему: «Застосування клейової композиції сульфакрилат при проведенні клаптевих операцій в порожнині рота».

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА» ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 95-РІЧЧЯ АКАДЕМІЇ, які проводитимуться у листопаді 2016 року

4 листопада на базі кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією (Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня, Першотравневий проспект, 22) відбудеться майстер-клас з організації протиепідемічних заходів в осередку особливо небезпечних інфекцій для студентів 5 і 6 курсів медичних факультетів №1 та №2.

3 листопада 2016 року о 15:30 на кафедрі хірургічної стоматології буде проведена зустріч та нагородження грамотами і цінними подарунками студентів-іноземців англомовної форми навчання.
Місце проведення – музей кафедри.

31 жовтня 2016 року о 16.00 відбудеться засідання студентського наукового гуртка на тему «Актуальність вибраних тем для доповіді на студентській науковій конференції».
Лекція: «Застосування клейових технологій в оральній хірургії».
Лектор: д.мед.н., проф. Аветіков Д.С.
Місце проведення: Шевченка, 20 (музей кафедри).

21-22 жовтня 2016 року в аудиторії №5 Морфологічного корпусу ВДНЗУ «УМСА» професором Досенко Віктором Євгенійовичем та к.мед.н. Нагібіним Василем Сергійовичем будуть проведені 5 лекцій за напрямом «Нервовий блок», організовані Радою НТС ВДНЗУ «УМСА» спільно з відділом загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України та molecula.club.

14 жовтня 2016 року з 12.00 на площі біля Свято-Успенського кафедрального собору (вул. Соборний майдан, 1) відбудеться благодійний ярмарок на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці, організатором якого є ГО «Команда небайдужих». Запрошуємо всіх активних, креативних, небайдужих студентів та співробітників нашої академії представити ВДНЗУ «УМСА» на ярмарку та взяти участь у флешмобі «У колоритному танці українська душа»!

12 жовтня о 1730 у спорткомплексі ВДНЗУ «УМСА» (вул. Луценка, 44) відбудеться спортивно-патріотичний захід «Кіборг-квест». Структура заходу буде складатися з 3-х етапів: 1. Оцінка влучності. 2. Подолання одного кілометра. 3. Тактична медицина. Переможці будуть нагороджені призами від організаторів. Початок реєстрації о 1700.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА» ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 95-РІЧЧЯ АКАДЕМІЇ, які проводитимуться у жовтні 2016 року

26 вересня розпочинається спартакіада «Першокурсник» на базі спортивного комплексу ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» ( Луценка 44)/ Кафедра фізичного виховання та здоров’я, фізичної реабілітації, спортивної медицини

13.09.2016 о 17.00 в овальній залі ВДНЗУ «УМСА» відбудеться зустріч ректора з органами студентського самоврядування та громадськими організаціями (актив студентського парламенту, профкому та студентських рад гуртожитків).

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА» ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 95-РІЧЧЯ АКАДЕМІЇ, які проводитимуться у вересні 2016 року

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА» ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 95-РІЧЧЯ АКАДЕМІЇ, які проводитимуться у червні 2016 року

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ВДНЗУ «УМСА» ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 95-РІЧЧЯ АКАДЕМІЇ, які проводитимуться у травні 2016 року

Висадження дерев та урочисте відкриття Ювілейної алеї (Деканати)

Спартакіада, приурочена до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи (Фізичного виховання та здоров’я, фізичної реабілітації, спортивної медицини)

Участь у загальноміському соціально-інформаційному благодійному проекті «Врятуй життя ближнього» (Заст. декана медичного факультету №1)

Творчий звіт гуртків та колективів художньої самодіяльності в ході обласного міжвишівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна 2016» (Відділ культурно-освітньої діяльності)

Участь у ХХ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського (м. Тернопіль) (Дитячої хірургії з травматологією та ортопедією)

Акції «Діти – квіти нашого життя» в рамках підтримки соціально-екологічної ініціативи «Дерево Миру» (Педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією)

Ділова гра «Брейн-ринг у стоматології» (П/о лікарів- стоматологів)

Участь у виставці-презентації навчальних закладів України (м. Київ) (Ортопедичної стоматології з імплантологією)

Конкурс КВН на кубок ректора ВДНЗУ «УМСА» (Студпарламент)

Літературний вернісаж “His Majesty – English” до Міжнародного дня англійської мови та Року англійської мови в Україні (Бібліотека)

Перегляд літератури «Чорнобиль: гіркий спомин і вічний біль» (до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії) (Бібліотека)

Співробітниками кафедри ортодонтії заплановано проведення відкритого засідання кафедри сумісно з членами Полтавського осередку Асоціації ортодонтів України (АОУ), присвяченого 95-річчю заснування ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія». Тема відкритого засідання «Стоматологічне здоров’я і ортодонтія». Проведення планується на другу половину червня 2016 року.

26 квітня розпочинається спартакіада серед гуртожитків, присвячена 95- річчю Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія». Вона проходитиме на території спортивного комплексу академії (Луценка 44). (Кафедра фізичного виховання та здоров’я, фізичної реабілітації, спортивної медицини.)

 

(C) 2008 Інформаційно-аналітичний центр ВДНЗУ УМСА

Головна || Новини || Історія || Ректорат || Факультети || Кафедри || Навчальний процес || Підрозділи || Журнали || Бібліотека || Студенти || Абітурієнтам || Конференції || Трибуна лікаря || Форум