Кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів

   

Кафедра розташована на базі обласної стоматологічної поліклініки, на четвертому поверсі.
36011, м. Полтава, вул. Стрітенська, 50, кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів,
тел./факс 8(05322) 2-18-44; 7-30-08.

Новини кафедри


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів щиро вітає співробітників Української медичної стоматологічної академії із наступаючими святами Днем медичного працівника та святої Тройці ! Прийміть найкращі побажання здоровя, щастя, благополуччя, тепла та злагоди у Вашому домі. Бажаємо, щоб множився Ваш добробут, впевненості в майбутньому, творчих злетів та наснаги в роботі. Хай у всьому Вас супроводжує удача!


5.06.19 на кафедрі післядипломної освіти лікарів стоматологів ортопедів відбувся майстерклас «Методологічні підходи в художній стоматології» під керівництвом доц. Шиян Є.Г. та ас. Соколовської В.М. в якому прийняли участь слухачі, лікарі інтерни та лаборанти кафедри.


ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ

24 травня 2019 року лікарі – інтерни на чолі із викладачем асистентом кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів Соколовською Валентиною Михайлівною та аспірантом Тарашевськой Юлієй Євгенівной відвідали приватну зуботехнічну лабораторію «МІКС – ЛАБ» де їм була прочитана лекція та проведений майстер – клас з виготовлення незнімних конструкцій із диоксиду цирконію та кераміки.


Святкування 40 річчя творчої діяльності народного ансамблю «Весна» полтавського педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Відповідальна за виховну роботу кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів асистент Соколовська В.М. разом із інтернами 1 – го року навчання відвідали ювілейний концерт присвячений 40 річчю творчої діяльності народного ансамблю танцю «ВЕСНА» Полтавського національного університету ім. Короленка.

Свято у розпачі

 

Захід відбувся 21 трааня 2019 ру приміщені Полтавського обласного музично – драматичного театру ім. Гоголя.

на сцені Полтавського обласного музично – драматичного театру ім . Гоголя танцювальний колектив «ВЕСНА» разом із ас. Соколовською В.М. та лікарями інтернами 1 – року навчання.


Участь в організації та проведенні спільного розширенного засідання опорних кафедр з післядипломної освіти лікарів з фаху «Ортопедична стоматологія»та зубних техніків з фаху «Стоматологія ортопедична» На базі ДВНЗ «ІВАНО – ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» на кафедрі стоматології навчально – наукового інституту післядипломної освіти було проведене розширене засідання опорних кафедр з післядипломної освіти лікарів з фаху «ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ» та зубніх техніків з фаху «СТОМАТОЛОГІЯ ОРТОПЕДИЧНА» були розглянуті питання:

- Система безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я

- Обговорення та рекомендації щодо затвердження навчальних планів та програм циклів стажування та спеціалізації «Ортопедична стоматологія»

- Обговорення заходів та питань щодо можливостей реалізації основних положень наказу МОЗ України N446 від 28.03.19р.


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає

асистента кафедри к. мед. н. Соколовську Валентину Михайловну

з Днем народження.

Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає асистента кафедри к. мед. н.

Кузнецова Віктора Васильовича

з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


19.04.19р. колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів разом з групами інтернів першого року навчання відвідали науковий семінар «СЕДАЦІЯ В СТОМАТОЛОГІЇ».


17.04.19 колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів разом з групами інтернів першого року навчання були присутні на зустрічі з делегацією фахівців стоматологів членами Міжнародного Ротарі клубу учасниками проекту «Посмішка України» у рамках співпраці з УМСА. Передбачається навчання і підготовка лікарів стоматологів, стажування в клініках Бразилії, обмін досвідом, участь у конференціях клінічній і науковій роботі.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів щиро вітає ректора Української медичної стоматологічної академії проф. Ждана В.М., проректора з наукової роботи Кайдашева І.П. та проф. народного депутата України Іщейкіна К.Є. вітає з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року та зичить їм нових творчих досягнень.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів разом з групами інтернів першого року навчання відвідали біблеотеку УМСА для проведення огляду наукових джерел інформації на визначені теми семінарських занять.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів щиро вітає ректора Української медичної стоматологічної академії проф. Ждана В.М., проректора з наукової роботи Кайдашева І.П. та проф. народного депутата України Іщейкіна К.Є. вітає з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року та зичить їм нових творчих досягнень.


19 березня 2019 року лікарі – інтерни 110 та 112 груп на чолі із викладачем асистентом кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів Соколовською Валентиною Михайлівною відвідали приватну зуботехнічну лабораторію «МІКС – ЛАБ» де їм була прочитана лекція та проведений майстер – клас з виготовлення незнімних конструкцій із диоксиду цирконію та кераміки.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів від щірого серця та з великою повагою вітає свого керівника

доктора медичних наук професора

Нідзельского Михайла Яковича

з Днем народження.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, невтомної праці та нових творчих звершень.


14 березня 2019 року колектив штатного молодшого персоналу кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів приймав участь у загальних зборах колективів структурних підрозділів для обрання виборних представників, які будуть брати участь у виборах ректора УМСА.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів - ортопедів вітає Ксенджук Маргаріту Андрійовну з Днем народження. Бажаємо мати успіх на кожному кроці, ніколи не залишати впененних позицій життя, постійно рухатись вперед до своїх мрій та бажань.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів разом з лікарями - курсантами та лікарями – інтернами відвідали захід проведений кафедрою післядипломної освіти лікарів – ортодонтів присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка, «Шевченківські читання».


Чоловіки кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітають чарівних жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем! Бажаємо щастя, любові, ще більшої краси. Нехай кожен день радує вас увагою і турботою близьких, життя наповнюється новими враженнями, тільки позитивними емоціями, яскравими відкриттями. Ми вас цінуємо !


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів разом із лікарями інтернами першого року навчання відвідали музей історії Полтавської спеціалізованної школи – інтернату N2 І – ІІІ ступенів «центр освіти та соціально педагогічної підтримки». З огляду на те, що школа – інтернат носить ім’я Софії Русової, якій 18 лютого виповнилося б 163 роки від дня народження. Директор Ключинська Алефтина Володимирівна презентувала розповідь про родину Русових, їх вклад у розбудову української державності та систему національної освіти.

У свою чергу колектив кафедри передав для вихованців школи – інтернату одяг канцелярські товари, зубні пасти та солодощі. Співробітники кафедри разом із лікарями інтернами підготували мультімедійні доповіді про шкідливість вживання алкоголю та тютюнопаління, продемонстрували відеофільм про наркотичну залежність та навчили вихованців як правильно підібрати зубну пасту і чистити зубу. Під кінець зустрічі всім дітям були роздані подарунки та зроблено пам’ятні фото.


19 лютого 2019 року колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів відвідав виховну годину проведену на честь пам’яті Героїв Небесної Сотні «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя».

 


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає завуча кафедри к. мед. н. доцента Цвєткову Наталію Володимирівну з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

 


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає співробітницю

Головач Наталію Анатоліївну

з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежніх можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


8 лютого 2019 року кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів разом з своїми лікарями-курсантами та лікарями-інтернами приймала участь у ХХ всеукраїнському навчальному семінарі лікарів-стоматологів «ШЛЯХ У СВІТ МАЙСТЕРНОСТІ».


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає колег з міжнародним днем стоматолога. Прийміть поздоровлення з Вашим професійним святом. Ми бажаємо миру, добра, благополуччя, радості, успіхів. Здоров’я Вам і Вашим близьким.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів- ортопедів щіро вітає співробітницю кафедри Семенченко Оксану Анатоліївну з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! Бажаємо щастя, здоров’я, мирного неба та сімейного достатку.

 


25 січня 2019 року колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів поздоровлює співробітниць з ім’ям Тетьтяна і також усіх учнів Української медичної стоматологічної академії з днем студента.


Професорсько – викладацький склад кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів продовжує проводити лікувально-консультативну роботу з воїнами АТО.

19 грудня 2018р.колектив кафедри привітав зі святом Святого Миколая учасницю бойових дій, яка нещодавно повернулася з передової, солдата – стрілка штурмового батальйону «Айдар 24 ВЧ 2950» Дорчі Светлану Петрівну.

Светлана Петрівна подякувала колективу за проведене лікування та розповіла лікарям – курсантам та лікарям – інтернам про «жіночі будні на війні».


18 грудня 2018 співробітниками кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів привітали з наступаючим святом днем Святого Миколая ветирана збройних сил, учасника визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників у період Другої світової війни, генерала-майора у відставці Лутіна Бориса Васильовича та доставили йому медикаменти.


15 грудня 2018 команда колективу кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів ортопедів прийняла активну участь у ХІІ спартакіаді співробітників УМСА, де зайняла призові місця та отримала грамоти:

Хілініч Євген Сергійович - І місце з шашок

Зіпунніков Сергій Олександрович – ІІ місце з гирьового спорту.


15 грудня 2018р, колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів приймав участь у ХІІ щорічній спартакіаді співробітників «УМСА».

 


Завдяки підписанню ректором 15.11.2018р. угоди про співпрацю між ПП «Мікс Лаб» та академією, кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів розширила навчальну базу де проводить практичні заняття з лікарями курсантами та лікарями-інтернами.

 

16 жовтня 2018 на кафедрі післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів було проведене секційне засідання «СТОМАТОЛОГІЯ» науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання післядипломної медичної освіти та клінічної медицини».

 


16 жовтня 2018 відбулося засідання опорних кафедр.

25-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

16 жовтня 2018 року співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів приймали участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання післядипломної медичної освіти та клінічної медицини» присвяченій 25-річчу навчально-науковому інституту післядипломної освіти 1993-2018.


12 жовтня 2018 колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів відвідали виховну годину присвячену дню захисника України ,що відзначається у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з днем Українського козацтва.


Лікар-патріот, захисник України!

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів разом з лікарями-інтернами та лікарями-курсантами відвідали регіональний медико-патріотичний конкурс професійної майстерності «Лікар-патріот, захисник України!», присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва, святу Покрови пресвятої Богородиці та з нагоди 25-річча навчально-наукового інституту післядипломної освіти УМСА, який відбувся 10 жовтня 2018року.


ПОЛТАВА НОВА ПОШТА НАПІВМАРАФОН 2018-ЯСКРАВЕ СВЯТО БІГУ

2.09.18 колектив кафедри разом з родинами приймали участь у всеукраїнському щорічному напівмарафоні

«ПОЛТАВА НОВА ПОШТА НАПІВМАРАФОН 2018-ЯСКРАВЕ СВЯТО БІГУ»

який проводиться під патронатом Нової пошти.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів щиро вітає Вас і Ваших співробітників із святом медичного працівника!

Прийміть найкращі побажання здоровя, щастя, благополуччя, тепла та злагоди у Вашому домі.

Бажаємо, щоб множився Ваш добробут, впевненості в майбутньому, творчих злетів та наснаги в роботі.

Хай у всьому Вас супроводжує удача!

З повагою, зав. кафедрою,доктор медичних наук, проф. Нідзельський М.Я.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає з Днем Народження к. мед. н., асистента Соколовську Валентину Михайлівну.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, мирного неба та сімейного благополуччя !!!


17 квітня 2018 р. на кафедрі післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів пройшло засідання дискусійного клубу на тему «Деонтологічні аспекти надання стоматологічної ортопедичної допомоги на Україні. Переваги та недоліки медичної реформи.»

Відповідальна за виховну роботу на кафедрі, ас., Соколовська В.М. наголосила, що найкращим проявом особистісних якостей лікаря є високий професіоналізм, чуйність, порядність, відвертість, доброзичливість.

Завуч кафедри доц. Цветкова Н.В., зауважила, що постійне духовне самовдосконалення лікаря, застосування творчого підходу до виробничого процесу є об’єктивними факторами високих результатів лікування.

Лікарі інтерни 1-го року навчання та лікарі курсанти в жвавій дискусії обговорили впровадження медичної реформи на різних рівнях, висловили свою думку що до позитивних та негативних її сторін.


На передодні свята світлої Пасхи, співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів привітали ветерана другої світової війни Лутіна Бориса Васильовича.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів 22.03.2018 приймав участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «актуальні питання контролю якості освіти у вищих медичних навчальних закладах»


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів від щирого серця та з великою повагою вітає свого керівника доктора медичних наук професора Нідзельского Михайла Яковича з Ювілеєм!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, невтомної праці та нових творчих звершень.


Кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів спільно з кафедрою післядипломної освіти лікарів ортодонтів провели виховну годину на тему «психологія взаємодії сім’ї з освітніми соціальними інституціями». Лекція, прочитана доктором психологічних наук, професором Сєдих Кірою Валеріївною, визвала велику зацікавленість та жваву дискусію серед лікарів інтернів та лікарів курсантів


Чоловіки кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітають чарівних жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем! Бажаємо щастя, любові, ще більшої краси. Нехай кожен день радує вас увагою і турботою близьких, життя наповнюється новими враженнями, тільки позитивними емоціями, яскравими відкриттями. Ми вас цінуємо !

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає колег з міжнародним днем стоматолога. Прийміть поздоровлення з Вашим професійним святом. Ми бажаємо миру, добра, благополуччя, радості, успіхів. Здоров’я Вам і Вашим близьким.

01.03.2018 кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів сумісно з кафедрою післядипломної освіти лікарів-ортодонтів була проведена виховна година для лікарів-інтернів та лікарів-курсантів присвячена роковинам Корюківської трагедії.


8-9 лютого співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів лікарі-курсанти та лікар-інтерни прийняли участь в заходах присвячених ХІХ всеукраїнському професійному конкурсу лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності».


Співпробітники кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів разом з лікарями-курсантами та інтернами, різних циклів навчання прослухали лекцію на якій була розглянута проблема остеопорозу.


У цей морозний сніжний день співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів відвідали ветерана збройних сил, учасника визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників у період Другої світової війни, генерала-майора у відставці Лутіна Бориса Васильовича.

Колектив кафедри взяв персональне шефство над генералом-доставили медикаменти та продукти харчування. Борис Васильович неодноразово проводив бесіди на кафедрі з лікарями-інтернами та курсантами, сприяючи військово-патріотичному вихованню молоді. В свої 96 років генерал-майор повний оптимізму і сили духу та з задоволенням ділиться життєвим досвідом з молодим поколінням.


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає завуча кафедри к. мед. н. доцента Цвєткову Наталію Володимирівну з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

 


Професорсько-викладацький склад кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів – ортопедів продовжує лікувально - консультативну роботу з воїнами АТО. Стрілець 18 окремої бригади армійської авіації, підрозділу батальйону охорони Головко Віталій Анатолійович ніс військову службу в зоні АТО, зараз знаходиться на ротації і проходить лікування на кафедрі.

Учасник бойових дій Віталій охоче погодився зустрітися із колективом кафедри, лікарями-інтернами та лікарями-курсантами. Він розповів про будні наших захисників, наголосив на позитивних зрушеннях в обороноздатності держави, на покращенні технічного оснащення.

В жвавій дискусії пройшла зустріч: лікарі-інтерни цікавилися умовами контрактної служби в ЗСУ та соціальними пакетами, що надаються військовослужбовцям. Віталій Анатолійович зауважив, що останнім часом спостерігається тенденція до збільшення кількості молодих людей, що бажають вступити до контрактної служби ЗСУ.

Від себе особисто та від всіх воїнів АТО, Віталій висловив слова особливої вдячності волонтерським загонам та пообіцяв і надалі оберігати кордони нашої держави.


Колектив кафедри пїслядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає співробітницю

Головач Наталію Анатоліївну

з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополучча, здійснення заповітних мрій та безмежніх можливостей.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів разом із групою інтернів та лікарів курсантів з фаху ортопедична стоматологія 5.02.18р. відвідали музей історії Української медичної стоматологічної академії.


Шановні колеги!

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів УМСА вітає Вас з Міжнародним днем стоматолога!

Бажаємо щоб Свята Аполонія подарувала Вам своє покровительство.

Рука завжди була легкою, а майстерність стала діамантовою!

Нехай у Ваших родинах панує мир, спокій та благополуччя!


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів щиро вітає аспіранта Линник Юлію Євгеніївну з народженням доньки!!! Бажаємо міцного здоров’я та благополуччя всій родині.


Вельмишановні волонтери!

Від імені кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів дозвольте привітати вас зі святом!

Майже два роки саме ваша єдність демонструє усім, що таке Україна, братерство, патріотизм та відданість! Бажаємо вам удачі, здоров’я, перемоги та мирного неба!


Виконуючи наказ Президента по забезпеченню психоемоційної підтримки лікарям-курсантам та лікарям-інтернам кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів провела психологічний тренінг «Довіра до лікаря», під керівництвом практичного психолога академії Климач Тетяни Миколаївни. Колектив кафедри, лікарі-курсанти та лікарі-інтерни із зацікавленістю поставилися до представленої тематики та прийняли активну участь у запропонованих тренінгах.


Другого грудня 2017р, колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів приймав участь у ХІ спартакіаді співробітників ВДНЗУ «УМСА».

Команда приймала участь в стрибках у довжину з місця та в піднятті гирь.


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає з Днем народження доцента кафедри, кандидата медичних наук, замісника директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти ВДНЗУ «УМСА» Давиденко Ганну Миколаївну.

Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає з 50-річним ювілеєм доцента кафедри, кандидата медичних наук, відповідального за лікувальну роботу Писаренка Олега Анатолійовича.

Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення заповітних мрій та безмежних можливостей!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів приймав участь у науково-практичній конференції присвяченій 80-річчю від дня народження доктора медичних наук, професора Тарасенко Лідії Мусіївни. Яка відбулася 7 листопада 2017року.


9 листопада 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція. У другому секційному засіданні виступив з доповіддю завідуючий кафедрою післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів д. мед. н., проф. Нідзельський Михайло Якович.


11 жовтня 2017 року в аудиторії №5 у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія» відбулося засідання Вченої ради на якій з нагоди відзначення Дня винахідника і раціоналізатора України проф. Нідзельський М.Я., доц. Цветкова Н.В., доц. Шиян Є.Г., ас. Кузнецов В.В. були нагороджені почесними грамотами за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомі особисті внески у розвиток національної освіти.


Виїзне засідання опорної кафедри

Кафедра післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів, 5-6 жовтня 2017 року у місті Харкові, провела виїзне засідання опорної кафедри в місті Харків, під час науково-практичної конференції з міжнародною участю «Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку».


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає очного аспіранта Хілініча Євгенія Сергійовича із затвердженням теми кандидатської дисертації на Проблемній комісії.

 

 

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає Линник Ю.Є. з отриманням диплома «Професіонала з інтелектуальної власності».


Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів вітає Давиденко Ганну Миколаївну з нагородженням почесною грамотою та нагрудним знаком Полтавської обласної ради за багаторічну, плідну науково-викладацьку діяльність, вагомий особливий внесок у підготовку висококваліфікованих медичних кадрів і науковців та з нагоди дня медичного працівника.


Співробітниця кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів Линник Юлія Євгеніївна 8.06.2017 року закінчила Харківський політехнічний інститут факультет комп’ютерних та інформаційних технологій. Захистила диплом та отримала звання «Професіонала з інтелектуальної власності».


Завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів, доктор медичних наук, професор Нідзельський М.Я. взяв участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності зі спеціальності «Стоматологія ортопедична» в якості Голови журі.


8-9 червня 2017 року на базі кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЛІНГВІСТИКИ ПРОФЕСІЙНОЇ ЛІНГВОДИДАКТИКИ, ПСИХОЛОГІЇ І ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ», де запрошено взяти участь аспіранта кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів Линник Юлію Євгеніївну, яка представить статтю «Семантичні характеристики стоматологічних термінів». Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій МОЗ та АМН України.


2.05.2017 року колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів привітав із 60-ти річним ювілеєм співробітника кафедри Бабича Володимира Віталійовича. Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, творчої наснаги.


8-9 червня 2017 року на базі кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЛІНГВІСТИКИ ПРОФЕСІЙНОЇ ЛІНГВОДИДАКТИКИ, ПСИХОЛОГІЇ І ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ», де запрошено взяти участь аспіранта кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів Линник Юлію Євгеніївну, яка представить статтю «Семантичні характеристики стоматологічних термінів». Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій МОЗ та АМН України.


Молоді вчені кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів асистент Давиденко В.Ю., аспірант Линник Ю.Є., клінічний ординатор Ксенжук М.А. приймуть участь у конкурсі наукових праць молодих науковців, який відбуватиметься 20 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня науки.


 

(C) 2008 Інформаційно-аналітичний центр ВДНЗУ УМСА

Головна || Новини || Історія || Ректорат || Факультети || Кафедри || Навчальний процес || Підрозділи || Журнали || Бібліотека || Студенти || Абітурієнтам || Конференції || Трибуна лікаря || Форум