"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

Кафедра терапевтичної стоматології

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»
Завідуючий кафедрою

Петрушанко Тетяна Олексіївна –
доктор медичних наук, професор,
завідувач кафедри

Кафедра терапевтичної стоматології створена в 1921 році у складі одонтологічного факультету Харківського медичного стоматологічного факультету. Її засновником і завідуючим з 1921 по 1943 роки був талановитий педагог і організатор, видатний вчений – заслужений діяч науки УРСР професор Юхим Михайлович Гофунг.

З липня 2011 р. кафедру терапевтичної стоматології очолює доктор медичних наук професор Тетяна Олексіївна Петрушанко. На кафедрі працюють 18 співробітників професорсько-викладацького складу, з них 2 професора - доктори медичних наук, 7 доцентів - кандидатів медичних наук та 9 асистентів кафедри - кандидатів медичних наук.

На кафедрі на даний момент проводиться навчання студентів 4 та 5 курсів стоматологічного факультету, аспірантів, магістрантів та клінічних ординаторів.

Наказом МОЗ України № 317 від 9 листопада 1998 р. кафедра терапевтичної стоматології УМСА визначена опорною серед профільних кафедр України.

Навчальна та лікувально-профілактична робота співробітників кафедри виконується на базі Полтавської обласної клінічної стоматологічної поліклініки в п’яти клінічних залах та одному клінічному залі Стоматологічного центру по вул. Навроцького, 7.