СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТКИ З ЕСТОНІЇ
НА БАЗІ ВДНЗУ «УМСА»

Протягом грудня-січня на базі нашої академії проходила стажування студентка з Естонії Естер Окс. Естер проходила практику у Відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених Полтавського обласного перинатального центру, де щодня здобувала нові знання та покращувала практичні навички.

Стажування було організовано в рамках міжнародної програми професійних обмінів студентів-медиків IFMSA SCOPE exchange за ініціативи ГО «Українська медична студентська асоціація» (Ukrainian Medical Students Association) та адміністрації академії. Проект стажувань розроблено з метою обміну досвідом та поглиблення знань студентами-медиками світу щодо особливостей медицини в різних країнах.

Команда Ukrainian Medical Students Association м. Полтава щиро дякує Проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько Валерію Івановичу за підтримку студентських ініціатив та сприяння організації першого стажування IFMSA SCOPE в нашій академії, а також колективу Відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених за дружню зустріч, витрачені час, сили та надану Естер можливість здобути нові знання та неймовірний досвід.