"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

ІНФОРМАТИВНА ЛЕКЦІЯ
«СУЧАСНІ МЕТОДИ ПОШУКУ РОБОТИ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

29 січня 2018 року було проведено цікаву та корисну лекцію на тему «Сучасні методи пошуку роботи», яка є актуальною для усіх громадян України, в тому числі і для медиків.

Ведучою лекції стала начальник відділу Обласного молодіжного центру праці Анна Півень, яка на своєму досвіді розповіла про важливі аспекти працевлаштування.

Лекція розпочалася з таких питань: «Навіщо нам потрібна робота?», «Де шукати роботу?». Слухачі долучалися до дискусії, і кожен, хто вже мав досвід праці, висловив свою думку. Були обговорені й такі питання, як: переваги і недоліки Центру зайнятості, сайтів пошуку роботи (Work.ua, hh.ua), оголошень, кадрових агенцій, пошуку роботи за знайомствами; розглянуто роль активної громадянської позиції як великий плюс у резюме.

Ні для кого не секрет, що отримати роботу без певних документів вкрай важко, а подекуди і нереально. Ведуча лекції дуже детально пояснила усі тонкощі написання портфоліо, резюме, мотиваційного листа на прикладах, посилаючись як на дуже гарні приклади, так і на повні провали; розповіла для чого потрібен рекомендаційний лист, чого він вартий і як його отримати, а також як потрібно поводитися на співбесіді, а як не варто.

Усе, що розглядалося на лекції, має дуже важливе значення у дорослому житті, адже отримання роботи – великий крок на життєвому шляху кожної людини.

Активісти Студентського парламенту та Студентського профкому, які слухали лекцію, щиро вдячні лектору за важливі та корисні поради!