ІНФОРМАТИВНА ЛЕКЦІЯ
«СУЧАСНІ МЕТОДИ ПОШУКУ РОБОТИ»

29 січня 2018 року було проведено цікаву та корисну лекцію на тему «Сучасні методи пошуку роботи», яка є актуальною для усіх громадян України, в тому числі і для медиків.

Ведучою лекції стала начальник відділу Обласного молодіжного центру праці Анна Півень, яка на своєму досвіді розповіла про важливі аспекти працевлаштування.

Лекція розпочалася з таких питань: «Навіщо нам потрібна робота?», «Де шукати роботу?». Слухачі долучалися до дискусії, і кожен, хто вже мав досвід праці, висловив свою думку. Були обговорені й такі питання, як: переваги і недоліки Центру зайнятості, сайтів пошуку роботи (Work.ua, hh.ua), оголошень, кадрових агенцій, пошуку роботи за знайомствами; розглянуто роль активної громадянської позиції як великий плюс у резюме.

Ні для кого не секрет, що отримати роботу без певних документів вкрай важко, а подекуди і нереально. Ведуча лекції дуже детально пояснила усі тонкощі написання портфоліо, резюме, мотиваційного листа на прикладах, посилаючись як на дуже гарні приклади, так і на повні провали; розповіла для чого потрібен рекомендаційний лист, чого він вартий і як його отримати, а також як потрібно поводитися на співбесіді, а як не варто.

Усе, що розглядалося на лекції, має дуже важливе значення у дорослому житті, адже отримання роботи – великий крок на життєвому шляху кожної людини.

Активісти Студентського парламенту та Студентського профкому, які слухали лекцію, щиро вдячні лектору за важливі та корисні поради!