ПРОВЕДЕНО ІНТЕРАКТИВНУ ЛЕКЦІЮ «ПРАВООХОРОННІ ТА ПРАВОЗАХИСНІ ОРГАНИ В УКРАЇНІ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

27 вересня 2018 року кафедрою філософії та суспільних наук (доцент Салій А.В.) та деканатом стоматологічного факультету «УМСА» (доцент Нечепаєва Л.В.) проведено інтерактивну лекцію «Правоохоронні та правозахисні органи в Україні» для студентів 1 курсу стоматологічного факультету. Співлектором виступила поліцейський роти №3 БУПП в Полтавській області, сержант поліції Кондратенко Алла Андріївна.

Під час лекції студенти дізналися про права та обов'язки громадян, на практиці засвоїли різницю між поверхневим оглядом та обшуком, дізналися чим відрізняється правопорушення від злочину та наочно спостерігали за тим, як повинно проходити спілкування патрульного і громадянина. В ході заняття сержант Кондратенко Л.А. надала можливість ознайомитися зі службовим посвідченням та поліцейським жетоном, що викликало особливе захоплення у присутніх.

Студенти мали змогу задавати питання, які стосувалися різноманітних сфер життя сучасного суспільства та питання з особистого досвіду.