ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ ПІЗНАЮТЬ УКРАЇНУ

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки разом з іноземними студентами груп 32а І курсу та 21 ІІ курсу стоматологічного факультету (викладачі Тукова Т.В., Козуб Г.М.) провела екскурсію на виставку «Українська вишивка – втілення душі та культури українського народу» Ніни Іпатій, заслуженого майстра народної творчості України, яка була представлена в літературно-меморіальному музеї І.П. Котляревського.

Студенти з Марокко, Пакистану, Іраку й Узбекистану насолоджувалися ексклюзивною красою неперевершених шедеврів ручної вишивки та почули про цікаві факти з життя зачинателя української літератури І.П. Котляревського.

Екскурсія відбулася в рамках виконання концепції виховної роботи кафедри українознавства та гуманітарної підготовки з іноземними студентами, провідна мета якої – міжнаціональна взаємодія та формування шанобливого ставлення до України, її культури і мистецтва.