74-ТА ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «MEDICAL STUDENT'S CONFERENCE IN POLTAVA» (MEDSCOP-2018)

29-30 березня 2018 року в стінах Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» було проведено 74-у Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Medical Student's Conference in Poltava» (MEDSCOP-2018).

Подано робіт: 222.

З них усних доповідей: 155.

Учасників з інших міст: 9.

Організовано секцій: 10, у тому числі підсекцій – 4.

Робіт повернених на доопрацювання – 24%.

Не прийнято з різних причин – 31.

Кафедри за кількістю поданих робіт:

1. Кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією – 25.

2. Кафедра філософії і суспільних наук – 13.

3. Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї – 12.

4. Кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою – 12.

5. Кафедра експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією – 11.

6. Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки – 11.

7. Кафедра дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань – 10.

5 найпопулярніших секцій:

1. Клінічна медицина №1 – 23 роботи.

2. Експериментальна медицина – 23.

3. Профілактична медицина – 22.

4. Стоматологія №1 – 20.

5. Стоматологія №2 – 20.

Увага! Всі доповідачі та їх співавтори, що не отримали сертифікат учасника, зверніться, будь ласка, до Наукового товариства студентів – 2 поверх адміністративного корпусу, кімната 222. Список переможців за посиланням