ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН У МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ВДНЗУ «УМСА»

Проведення тижня циклової комісії природничо-наукових дисциплін у медичному коледжі академії це творчий, нестандартний підхід до навчання і виховання студентів. В рамках тижня з 23 по 27 квітня 2018 року було проведено ряд різноманітних заходів.

Галерея стінгазет на тему: «Ми за здоровий спосіб життя» розпочала тиждень комісії.

24 квітня – кандидат медичних наук Міщенко А.В. на високому науково-методичному рівні, з використанням ТЗН провів відкрите лекційне заняття з дисципліни «Патоморфологія та патофізіологія» на тему «Патоморфологія сечостатевої системи», метою якого був обмін досвідом щодо методів навчання та виховання студентів.

25 квітня – з метою визначення рівня впливу погодних умов на працездатність людини та ознайомлення із заходами та засобами попередження метеотропних реакцій, головою ЦК, викладачем Деміденковою Г.Г. проведена цікава інформаційна година «Метеочутливість. Метеотропні реакції».

26 квітня до Дня пам'яті ліквідації аварії на ЧАЕС проведені тематичні бесіди, демонстрація документальних та художніх фільмів «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги», а також покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії Чорнобильської АЕС.

Завершився тиждень виховним заходом на тему «Екологічні проблеми Полтавщини». Студенти підготували ґрунтовні доповіді з висвітленням основних екологічних проблем Полтавського регіону. Після презентацій відбувся круглий стіл, де студенти разом із викладачами взяли участь в обговоренні питань, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на Полтавщині.

Отже, тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін – це час тісної творчої співпраці викладача і студента, який приносить незабутні враження і стимулює до подальшої співпраці.