НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ У НОВОНАРОДЖЕНИХ ТА ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ»

27 квітня в м. Києві, за організації Асоціації неонатологів України та ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Метаболічні порушення у новонароджених та дітей раннього віку», присвячена 25-річчю Національної академії медичних наук України.

На форумі представники медичного співтовариства, вчені й практикуючі спеціалісти України обмінювалися досвідом, презентували інноваційні методи та технології діагностики, корекції та лікування порушень метаболізму в неонатальному періоді та у дітей раннього віку.

У роботі конференції взяв участь та виступив професор кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», професор, д.мед.н. Валерій Похилько з доповіддю «Ефективність застосування пакетного рішення при профілактиці важких внутрішньо-шлуночкових крововилив у глибоконедоношених новонароджених».