ЯСКРАВІ ВИСТУПИ НАШИХ КОЛЕКТИВІВ!

З 27 по 29 квітня у м. Полтаві пройшов 7-й Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «Зоряний олімп – 2018».

Лауреатами премії «Гран-прі» та сертифікату у 1000 євро на поїздку в Болгарію став чудовий колектив «Козацька слава» військово-спортивного центру «Воїн» академії, керівник Георгій Годуадзе».

Лауреатом І премії – аспірантка кафедри клінічної анатомії Марина Сидоренко.

Лауреатами ІІ премії стали ВІА «Вагант», керівник доцент Ігор Шумейко; тріо спортивного клубу «Медик», керівник Володимир Мельник та народний аматорський духовий оркестр, керівник Дмитро Лузановський.

З 23 по 27 квітня у м. Чернівцях пройшов 9-й Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів», проект «Схід + Захід= Мир» на базі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви», нагороджений Дипломом лауреата ІІІ ступеню, а його керівник Людмила Сидоренко отримала Диплом за підготовку Лауреата.

Вітаємо дипломантів!!!