ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «АНГЛІЙСЬКА МОВА» ДЛЯ ВИШІВ, ДЕ АНГЛІЙСЬКА МОВА НЕ Є СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

25–27 квітня 2018 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Англійська мова» для вищих навчальних закладів України, де англійська мова не є спеціальністю.

ВДНЗУ «УМСА» представляли студентки Убоженок Катерина (20 гр., 2 курс медичного факультету №1) та Зайра Ель-Хадід Мажед (17 гр., 1 курс медичного факультету №1) .

Захід був досить масовий і зібрав 132 учасника. Боротьба за кожен бал була напруженою, оскільки чимало з них навчалися за кордоном, мають сертифікати, що підтверджують високий рівень володіння англійською мовою. Наші студенти теж продемонстрували цілком конкурентний рівень своїх знань і вмінь, визначили перспективи щодо вдосконалення володіння англійською мовою, знайшли нових друзів, однодумців та майбутніх колег.