ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ

25-27 квітня 2018 року на базі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

До цього заходу долучився 41 учасник, які представляли 16 вишів України – медичні (фармацевтичний) та класичні університети України.

ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» представили студенти першого курсу медичного факультету №1 Кислий Владислав, Гурт Дар’я та стоматологічного факультету – Олежко Андрій.

За результатами трьох турів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології у 2017-2018 н.р. дипломом ІІІ ступеня нагороджено Кислого Владислава (ВДНЗУ «УМСА», медичний факультет №1) та грамотою за оригінальність розв'язування ситуаційних генетичних задач відзначено Гурт Дар’ю (ВДНЗУ «УМСА», медичний факультет №1).