УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ З ПРИВОДУ ВИПУСКУ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Випускний – це свято радості і свято розставання, яке таїть у собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента як спеціаліста, і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням. Саме таким стало це свято для 179 випускників медичного та фармацевтичного відділень медичного коледжу академії.

27 червня 2018 року у медичному коледжі Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» відбулося урочисте засідання Педагогічної ради з приводу випуску молодших медичних спеціалістів. Випускників коледжу прийшли привітати вельмишановні гості. Вручив дипломи випускникам д.мед.н., професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» Валентин Миколайович Дворник та побажав їм подальшого професійного зростання. Вітала та підсумовувала загальний рівень підготовки спеціалістів у коледжі Президент Асоціації медичних сестер Полтавської області, заступник головного лікаря з питань медсестринства Полтавської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Мальцева Людмила Миколаївна Самолеліс. Голова правління Полтавської обласної громадської організації «Асоціація працівників фармацевтичної галузі», к.фарм.н. Ольга Андріївна Хмельницька побажала випускникам медичного коледжу академії кар’єрного росту та гарного працевлаштування.

Продовжила свято концертна програма, яка викликала справжню бурю емоцій, адже, окрім випускників, увагу в ній було приділено і батькам, і викладачам коледжу.

Загалом випускний у медичному коледжі пройшов у атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку через прощання із коледжем, який став для випускників другим домом.