УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ВДНЗУ «УМСА»

3 вересня 2018 року, з нагоди Дня знань, в палаці дозвілля «Листопад» відбулося урочисте засідання вченої ради ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія». В ході урочистого засідання відбулася посвята у студенти першокурсників, які успішно витримали вступні конкурсні випробування та стали членами великої сім`ї одного із провідних вищих навчальних закладів України.

Засідання вченої ради відкрив ректор академії, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, академік Української академії наук Вячеслав Миколайович Ждан, який привітав першокурсників та побажав їм сумлінного навчання, плідної та результативної праці, всебічного розвитку та підкорення нових вершин медичної науки.

В урочистостях взяли участь: Полтавський міський голова О.Ф. Мамай, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації доцент В.П. Лисак, народний депутат України, заслужений діяч науки і техніки України професор К.Є. Іщейкін. Поважні гості звернулися з вітальним словом до майбутніх лікарів та викладачів академії і висловили впевненість, що більшість із нинішніх першокурсників долучаться до примноження здобутків академії та нашої країни.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів для вітчизняної економіки, сумлінну працю та високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом на урочистому засіданні нагородили проректора з наукової роботи ВДНЗУ «УМСА» професора Кайдашева І.П. та Почесною Грамотою – зав. кафедрою внутрішньої медицини №2 з професійними хворобами професора Катеренчука І.П.

Першокурсники проголосили Клятву студента академії, вперше в житті одягли свої професійні білі халати та шапочки, отримали символічний Ключ знань та Студентський квиток ВДНЗУ «УМСА».

Присутніх на урочистому засіданні привітали художні народні самодіяльні колективи академії, які подарували чудові пісні та запальні танці.

У ДОБРУ ПУТЬ, ПЕРШОКУРСНИКИ! НОВИХ ВАМ ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ ТА ЗДОБУТКІВ!