СЛУХАЧІ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ВІТАЛИ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

29 грудня 2017 року Дід Мороз і Снігуронька (слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян Салех Мохамед і Дагар Рукен Іпек) щиро вітали адміністрацію академії, співробітників деканату факультету підготовки іноземних студентів та слухачів підготовчого відділення з Новорічними святами.

Їм допомагали Оле Лукойе та Сніжинка (Укату Кеннеді Чидера та Абу Еаша Тагані). Слухачі відділення отримали не лише сувеніри – ялинкові прикраси, а й передбачення – що їх чекає у Новому році.

Бажаємо всім здоров’я, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій, радості й таких же щирих усмішок, як у наших слухачів цього дня.