ВСЕКУРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СТОМАТОЛОГІЯ». ІІ ТУР

П’ятий рік поспіль на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» проводиться ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія». У цьому навчальному році, 29 – 30 березня, 83 кращих з кращих студентів-старшокурсників стоматологічних факультетів із різних куточків України в черговий раз прибули до Полтави, щоб позмагатися між собою, продемонструвати свої знання і вміння, вдосконалити їх та перейняти корисний досвід у своїх колег. Академія вітала студентів із Києва, Дніпра, Ужгорода, Одеси, Сум, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Чернівців, Запоріжжя та Луганська.

Нашу академію представляли кращі студенти: Хижняк В.В., Сейдалієв С.М., Павловська Х.І., Скрипник М.І., Паргентанян М.С. та Черненко А.М.

Змагання відбувалося протягом 2-х днів. Спочатку проходив письмовий тур, що передбачав відбір 8-ми найкращих, а потім усний, де розгорілася справжня, напружена боротьба юних інтелектуалів.

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади відкрив в.о. першого проректора академії Дворник Валентин Миколайович. Він привітав гостей та учасників олімпіади, зазначивши, що тут зібралися кращі з кращих, еліта нашої країни, ті, хто не побоявся приїхати на таке масштабне змагання, щоб показати себе. Також Валентин Миколайович подякував вельмишановним членам журі й усім, хто завітав до нашої академії та наголосив, що головне – у повному обсязі показати свої знання і побажав перемоги тим, хто потрапив до фіналу.

Перед початком 2-го етапу олімпіади голова журі – завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї Аветіков Давид Соломонович поділився своїми враженнями від 1-го туру, відмітивши наполегливість і серйозний підхід до написання своїх робіт учасниками. Він оголосив досить високі й гарні результати, які продемонстрували учасники, що свідчить про високу підготовку студентів.

Восьмеро фіналістів шляхом жеребкування отримали по 4 теоретичних і 4 практичних питання із чотирьох стоматологічних дисциплін. Учасники не без зусиль відповідали на цікаві професійні питання, на повну демонструючи набуті знання.

Звісно, у кожного було присутнє і хвилювання, але впоратися з ним допомагала доброзичлива атмосфера, створена нашими викладачами і студентами, які щиро вболівали та підтримували усіх учасників. Після кожної відповіді члени журі з відповідної дисципліни робили оцінку та виставляли від 1 до 10 балів.

До складу висококваліфікованого журі увійшли фахівці однопрофільних кафедр стоматологічного факультету нашої академії та високоповажні гості – викладачі з інших ВНЗ України: проф. Ткаченко І.М. (м. Полтава), проф. Ніколішин А.К. (м. Полтава), д.мед.н., доц. Лахтін Ю.В. (м. Суми), проф. Ткаченко П.І. (м. Полтава), проф. Пюрик В.П. (м. Івано-Франківськ), проф. Нагірний Я.П. (м. Тернопіль), проф. Силенко Ю.І. (м. Полтава), проф. Янішин І.В. (м. Харків), д.мед.н., доц. Возний О.В. (м. Запоріжжя), проф. Смаглюк Л.В. (м. Полтава), проф. Каськова Л.Ф. (м. Полтава) та проф. Яковенко Л.М. (м. Київ).

За результатами 2-х турів олімпіади, після блискучого виступу, І місце виборов Скрипник Максим (ВДНЗУ «УМСА»). ІІ місце поділили Хижняк Віра (ВДНЗУ «УМСА»), Крупич Марія (НМУ ім. О.О. Богомольця) та Бобро Владислав (ХНМУ).

ІІІ місце посіли одразу четверо учасників: Вінтоняк Роман (ІФНМУ), Батіг Ірина (БДМУ), Ремезюк Ілона (ТДМУ) та Романов Георгій (ОНМУ). Усі олімпійці отримали сертифікати учасника олімпіади, а переможці – дипломи та призи від нашої академії.

Наприкінці заходу декан стоматологічного факультету Сидорова Алла Іванівна подякувала учасникам за натхнення і небайдужість до навчання, усім командам, що знайшли час, можливість та бажання ці 2 дні провести у нашому чудовому стоматологічному колі.

Бажаємо нашим молодим розумним та талановитим інтелектуалам не зупинятися на досягнутому, нових звершень та подальших перемог!