ПРОВЕДЕНО АКТУАЛЬНУ ЛЕКЦІЮ «ТЕХНОГЕННІ НЕБЕЗПЕКИ ТА НАСЛІДКИ ЇХ ДІЇ»

Вшановуючи пам’ять Чорнобильської трагедії, 2 травня 2018 року викладачами кафедри медичної інформатики, медичної та біологічної фізики Лєнковою Оксаною Олександрівною та Носенко Віктором Олексійовичем була проведена лекція для студентів першого курсу та кураторських груп з теми «Техногенні небезпеки та наслідки їх дії».

В процесі лекції були розглянуті можливі причини виникнення аварії на Чорнобильській АЕС з точки зору перебігу фізичних процесів. Також студенти з викладачами обговорили наслідки даної техногенної катастрофи та заходи щодо зменшення наслідків надзвичайних ситуацій.

Особливу увагу викладачі звернули на питання виживання в умовах підвищеної радіації, адже після Чорнобильської аварії це питання є актуальним для жителів багатьох районів України.