"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ОПОРНОЇ КАФЕДРИ ОРТОПЕДИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «IV ХОРТИЦЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

19–21 квітня 2018 р. у м. Запоріжжі на базі Запорізького державного медичного університету пройшла конференція «IV Хортицький стоматологічний форум».

В рамках конференції відбулося 4 заходи різного напрямку: наукова конференція за темою «Морфологічні та біологічні аспекти імплантології», де модератором засідання за темою «Сучасні методи дослідження патології зубощелепної системи» було обрано професора кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією ВДНЗУ «УМСА» д.мед.н. Новікова В.М. Було заслухано 8 доповідей та проведена конференція студентів та молодих вчених. Другий та третій день конференції були присвячені морфологічним та біологічним аспектам в стоматологічній імплантології. Доповідачі з багатьох медичних університетів України та світу зробили дуже цікаві та актуальні доповіді. У рамках форуму були проведені майстер-класи з виготовлення композитних та керамічних реставрацій. Під час роботи форуму були проведені засідання викладачів опорних кафедр ортопедичної стоматології, в яких взяли участь зав. кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією ВДНЗУ «УМСА» доцент Кузь Г.М. та професор кафедри Новіков В.М. Засідання опорної кафедри проводив ректор ЗДМУ професор Колесник Ю.М. Під головуванням завідувача кафедри хірургічної та пропедевтичної стоматології ЗДМУ доцента Чертова С.О. відбувся «круглий стіл» з питань стоматологічної реабілітації бійців АТО.