ВІДБУЛИСЯ ВИРОБНИЧІ ЗБОРИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСУ З НОРМАТИВНИМ ТЕРМІНОМ НАВЧАННЯ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ № 2

31 серпня 2018 року в академії відбулися загальні виробничі збори на медичному факультеті № 2 для студентів 1 курсу та 2 курсу з нормативним терміном навчання за участю декана, заступників деканів та інспекторів деканату. Студентів медичного факультету №2 ознайомили із правилами внутрішнього розпорядку та нормами організації навчального процесу в академії, а також проінформували про електронний журнал успішності, головною перевагою якого є відкритий і швидкий доступ студентів та їх батьків до перегляду оцінок через мережу Інтернет. Також обговорили роль і завдання старост курсів та академічних груп.

Запрошеними на збори були директор бібліотеки – О.Б. Боровик, відповідальний за військовий облік у ВДНЗУ «УМСА» – Марчук В.М., практичні психологи – Климач Т.М. та Білаш О.В., голова студентського профкому – В. Кравченко та голова студентського парламенту – Д. Соколова.

Директор бібліотеки проінформувала про роботу бібліотеки та повідомила графік отримання підручників.

На завершення зборів студентам побажали творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях.