НАДАННЯ ЛІКУВАЛЬНО-КОНСУЛЬТАТИВНОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відгукнулася на прохання благодійної організації «Світло надії». За підтримки ректора академії професора Вячеслава Миколайовича Ждана, на кафедрах дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань (завідувачка кафедри д.мед.н., професор Каськова Л.Ф.) та пропедевтики терапевтичної стоматології (завідувачка кафедри д.мед.н., професор Ткаченко І.М.) була організована лікувально-консультативна допомога матерям і дітям із Кризового центру, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Консультують маленьких пацієнтів та їх мам завідувачка кафедри дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань, доктор медичних наук, професор Каськова Л.Ф. та завідувачка кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології, доктор медичних наук, професор Ткаченко І.М. Професійну лікарську допомогу надають доцент Кулай О.О. та асистент Солошенко Ю.І.

Наразі фахівцями кафедри дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань на клінічній базі міської дитячої стоматологічної поліклініки було обстежено та надано стоматологічне лікування одинадцятьом дітям. На клінічній базі 4-ої міської клінічної лікарні фахівцями кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології проконсультовано 10 жінок.