І МІСЦЕ В ІІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ VІІІ МІЖНАРОДНОГО
МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ
УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

ВДНЗ України «УМСА», деканат стоматологічного факультету, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки щиро вітають студента стоматологічного факультету САМАРЧУКА Володимира Віталійовича за І місце в ІІІ (обласному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка в Полтавській області!

Студента до участі в конкурсі підготувала старший викладач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Юфименко В.Г.

Тематика творчих завдань конкурсу пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

3 лютого 2018 року пройшов ІV (Всеукраїнський) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасники працювали над виконанням завдань відповідно до Положення конкурсу. Наш студент, Володимир Самарчук, достойно справився зі складними завданнями фінального етапу. Результати будуть оголошені через два місяці. Сподіваємося на перемогу і на фінальному, Всеукраїнському етапі!

У цей день відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу. Вони отримали дипломи та цінні подарунки, а вчителі та викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Вітаємо!