РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ ПО ПРОФІЛАКТИЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

Волонтерський загін «Єдність» спільно з Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочали проведення інформаційно-виховних заходів по профілактиці захворювань на туберкульоз у молодіжному середовищі серед учнівської та студентської молоді навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Студентки медичного факультету № 1 Вікторія Войнаш і Соломія Герич презентували лекцію з елементами тренінгу «Обережно! Туберкульоз!» вихованцям Полтавського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій.