ДЕКАНАТ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО НА АДРЕСУ ВДНЗУ «УМСА» НАДІЙШОВ ЛИСТ-ПОДЯКА ВІД БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СВІТЛО НАДІЇ»

Деканат стоматологічного факультету повідомляє, що на адресу ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» надійшов лист-подяка від благодійної організації «Світло надії» зі словами вдячності завідувачам і співробітникам кафедр дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань (завідуюча кафедрою проф. Каськова Л.Ф.) та пропедевтики терапевтичної стоматології (завідуюча кафедрою проф. Ткаченко І.М.) за організацію лікувально-консультативної допомоги матерям і дітям із кризового центру, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Деканат дякує кафедрам за роботу, виконану на волонтерських засадах, і сподівається, що до цієї діяльності долучаться й інші стоматологічні кафедри.

Ми переконані, що ефективна благодійна волонтерська діяльність триватиме і надалі.