СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДР ВДНЗУ «УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ» ПРОВЕЛИ ОБЛАСНУ ПРОТИРАКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

5 квітня 2018 року на базі Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру (ПОКОД) була проведена обласна протиракова конференція під головуванням Заслуженого лікаря України, завідувача кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною, доктора медичних наук, професора Баштана В.П., головного лікаря КУ «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка», доктора медичних наук, професора, завідувача кафедрою післядипломної освіти лікарів – стоматологів Скрипнікова П.М. та головного лікаря ПОКОД Вовка О.Я.

У роботі конференції взяли участь співробітники кафедр онкології та радіології з радіаційною медициною, післядипломної освіти лікарів – стоматологів, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», лікарі-стоматологи Полтавської області, лікарі-онкологи, лікарі-інтерни та студенти академії.

Під час роботи конференції були заслухані доповіді Заслуженого лікаря України, професора Скрипнікової Т.П.

– «Онконастороженість в стоматології. Передракові захворювання слизової оболонки порожнини рота» та асистента Айперт В.В.

– «Аналіз захворюваності та стан діагностики злоякісних новоутворень щелепно-лицевої ділянки Полтавської області за 2017 рік». Учасники конференції поділились своїми надбаннями, теоретичними розробками та рекомендаціями по запобіганню виникнення занедбаних випадків раку порожнини рота.

Лікарі та адміністрація ПОКОД, в особі головного лікаря Вовка О.Я., висловили подяку вченим академії за проведений захід.