ВОЛОНТЕРИ ВДНЗУ «УМСА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

Студенти академії – волонтери загону «Єдність» долучилися до участі в соціальному проекті «Університет третього віку», що реалізовує Полтавський університет економіки і торгівлі.

Це освітній, навчальний та інформативно-пізнавальний проект, мета якого − впровадження та практична реалізація принципу «навчання впродовж усього життя», практична допомога в засвоєнні нових знань, розвиток нових навичок, опанування нових компетенцій людьми поважного віку.

Саме тим, кому за 50 студенти-медики розповіли про ризики розвитку та ознаки інсульту, термічні, електричні ураження, отруєння, травми голови, грудної клітки та як врятувати життя людини у разі виникнення цих станів. Кожен бажаючий зміг накласти кровоспинний джгут та провести серцево-легеневу реанімацію.

Майстер-клас був побудований на поєднанні теоретичного блоку та відпрацюванні практичних навичок домедичної допомоги.