79-ТА ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

25-27 квітня 2018 р. у м. Львів на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького пройшла 79-та загальноуніверситетська наукова конференція студентів та молодих вчених. Від кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами ВДНЗУ «УМСА» була представлена студентська наукова робота «Постановка проблеми ранньої комплексної діагностики полінейропатії у хворих з цукровим діабетом та аналіз отриманих даних», автор Герич С.Р., студентка 5 групи 4 курсу медичного факультету №1. Науковий керівник – ас. кафедри ендокринології з дитячими інфекційними хворобами, к.мед.н. Шаєнко З.О.

За доповідь цієї роботи Герич Соломія отримала диплом переможця!

Кафедра ендокринології з дитячими інфекційними хворобами вітає Соломію і наукового керівника з перемогою!