ВІТАЄМО СНТ КАФЕДРИ МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та імунології вітає студентів-гуртківців кафедри з успішним завершенням студентської наукової весни:

Реву Романа Олександровича та Ксьонза Володимира Ігоровича, студентів ІІ курсу медичного факультету №1, які нагороджені Дипломом ІІІ ступеня за усну доповідь на XV Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку – 2018» 18-20 квітня 2018 р. та здобули перемогу на 74-ій Всеукраїнській студентській науковій конференції «Medical Student's Conference in Poltava» 29-30 березня 2018 р., м.Полтава.

Войнаш Вікторію Андріївну, студентку ІІІ курсу медичного факультету №1, яка здобула І місце та нагороджена Дипломом І ступеня за усну доповідь на V Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених, 4-6 квітня 2018 р., м. Чернівці та Дипломом І ступеня на ХХІІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених 23-25 квітня, м. Тернопіль.

Вітаємо переможців та бажаємо натхнення і вагомих здобутків у майбутньому!!!