II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ЮВІЛЕЙНОЇ XV ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЛАТИНСЬКА МОВА ТА МЕДИЧНА ТЕРМІНОЛОГІЯ»

26-27 квітня 2018 року на базі кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбувся II етап Всеукраїнської студентської Ювілейної XV Олімпіади з дисципліни «Латинська мова та медична термінологія».

Студентів привітали перший проректор академії професор  Дворник Валентин Миколайович, голова журі професор Старченко Іван Іванович та завідувачка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією доцент  Бєляєва Олена Миколаївна.

В олімпіаді взяли участь 70 студентів із сімнадцяти ЗВО України. Інновацією олімпіади була розробка окремих завдань за фахом «Медицина», «Стоматологія», «Фармація». Уперше за п'ятнадцять років історії проведення олімпіад було розроблено завдання для іноземних студентів англійською мовою.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Спеціальність 222 «Медицина»:
1 місце –  Вуразка Катерина Валентинівна (ВДНЗУ «УМСА»
м. Полтава);
2 місце – Бондаренко ДаряВікторівна (ВДНЗУ «УМСА»
м. Полтава);
2 місце – Сивура Ольга Олегівна (ВДНЗУ «БДМУ» м. Чернівці);
3 місце – Барнич Сергій Сергійович (НМУ ім. О.О. Богомольця
м.  Київ).
Спеціальність 221 «Стоматологія»:
1 місце – Литвиненко Ірина Святославівна (ВНМУ ім. Пирогова
м. Вінниця);
2 місце – Руденко Анна Романівна (ХНМУ м. Харків).
3 місце – Самарчук Володимир Віталійович (ВДНЗУ «УМСА»,
м. Полтава).
Спеціальність 227 «Фармація»:
1 місце – Гладій Ірина Юріївна (Івано-Франківський НМУ);
2 місце – Шкурпела Ольга Володимирівна (НФУ м. Харків).
Спеціальність 222 «Медицина»
(факультет підготовки іноземних студентів):
1 місце – Аппіах Денніс Нкансах (ДВНЗ «ТДМУ» м. Тернопіль);
2 місце – Рохіт Радха Крішна Піллаі (ХНМУ м. Харків).

Академію гідно представили студенти медичного факультету: Вуразка Катерина Валентинівна, Бондаренко Дар’яВікторівна, Джухіль Олена Олександрівна студенти стоматологічного факультету: Самарчук Володимир Віталійович, Фафурдінова Ірина Михайлівна; першокурсники факультету підготовки іноземних студентів: Олатунджі Віктор Олуватімілехін, Фрімпонг Томас, Салік Ханіфах Ахмед, Овусу-Афрійіє Абена.

Учасники виконували конкурсні завдання упродовж чотирьох годин: тестування, виконання завдань різного рівня складності та творчого характеру.

Наступного дня відбулося підбиття підсумків.

Від олімпіади у студентів залишилися позитивні враження, адже це нагода не лише перевірити свої знання з латинської мови та медичної термінології, а й познайомитись із містом та знайти нових друзів.

Колектив кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією виносить щирі слова подяки студентам та викладачам за високі досягнення, плідну роботу й бажає нових злетів і перемог!