ВІТАЄМО ТАЛАНОВИТОГО СТУДЕНТА!

Деканат стоматологічного факультету вітає студента 5 групи І курсу стоматологічного факультету КУРИЛО ВОЛОДИМИРА з перемогою в чотирьох музичних конкурсах, у кожному з яких він отримав дипломи І ступеня номінації «Музичне мистецтво»!

19-20 травня 2018 року в м. Кривий Ріг відбувся III Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «ПРОМЕНІ НАТХНЕННЯ».

12-13 травня 2018 року в м. Умані відбувся ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «КВІТУЧА КРАЇНА».

29-30 квітня 2018 року у м. Вінниці відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «ФАНТАСТИЧНІ МРІЇ 2018», у якому Володимир отримав диплом І ступеня в номінації «Естрадний вокал» (молодіжна категорія).

Цим перемогам передувала участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ 2018» (м. Полтава), який спрямований на виявлення і підтримку молодих талантів серед учнівської та студентської молоді. У цьому році фестиваль-конкурс «Обдарована молодь» зібрав більше 700 учасників з 9 областей України: Луганської, Донецької, Полтавської, Київської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської, Кіровоградської. Конкурсанти змагалися у таких номінаціях: «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Кіно-, телемистецтво».

Бажаємо Володимиру натхнення та подальших перемог!