ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ КУРАТОРІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

5 вересня 2018 року на базі Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю відбулося засідання Школи кураторів навчально-наукового інституту післядипломної освіти. На засіданні заступник директора Н. Ставицька підвела підсумки виховної роботи колективу за минулий навчальний рік і визначила пріоритетні напрямки виховної роботи в ювілейному 2018-2019 навчальному році.

З інформаціями виступили голова Ради ветеранів академії В. Лебєдєв, завідувачка музеєм історії академії Н. Канцедал, психологи академії Т. Климач та О. Білаш.