УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ НДІ ГІОРПФ У МАЙСТЕР-КЛАСІ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

Співробітники Науково-дослідного інституту генетичних та імунологічних основ розвитку патології та фармакогенетики с.н.с. Шликова Оксана Анатоліївна та м.н.с. Ізмайлова Ольга Віталіївна наприкінці вересня відвідали семінар та майстер-клас «Практичне використання системи ПЛР у реальному часі QuantStudio 5 від Thermo Fisher Scientific», якій відбувся на базі науково-навчальної лабораторії БіоЛабТех ЛТД (м. Київ).

Відповідно до програми, співробітникам було представлено сучасне лабораторне обладнання для молекулярно-генетичних досліджень та новітні рішення для полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі: сучасні лінійки продуктів від виробників Thermo Fisher (QuantStudio), Thermo Scientific, Applied Biosystems, Invitrogen. Шликова О.А. та Ізмайлова О.В. мали можливість ознайомитись із інноваційними підходами до виконання досліджень та оволодіти практичними навичками роботи із системою полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі QuantStudio.