СПІВРОБІТНИКИ ВДНЗУ «УМСА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ERASMUS+ INFODAY

На запрошення адміністрації Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка представники Української медичної стоматологічної академії – директор НДІ ГІОРПФ, д.мед.н., професор Весніна Л.Е. та аспірант кафедри патофізіології Акімов О.Є. взяли участь у роботі ERASMUS+ INFODAY.

Захід організовано та проведено 28 березня 2018 року Національним Еразмус+ офісом (НЕО) в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA), Міністерством освіти і науки України та Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка.

Менеджерами НЕО в Україні Іванною Атаманчук та Петром Крайніком були представлені можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ у сфері вищої освіти за напрямами КА1: Академічна мобільність, КА2: Розвиток потенціалу закладів вищої освіти та проект Жана Моне.

З привітальним словом до присутніх звернувся ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Іванович Степаненко, якій відзначив важливість участі в проектах Еразмус+ для українських вишів. Експертами була надана детальна інформація про особливості підготовки заявок за проектами КА1, КА2 та Жана Моне, аналіз попередніх успішних проектів, можливості, які отримують учасники проектів.