ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ В ДИТЯЧІЙ СТОМАТОЛОГІЇ»

1 червня 2018 року до Міжнародного дня захисту дітей в аудиторії №5 відбулася традиційна обласна науково-практична конференція «Сучасні методи профілактики та лікування в дитячій стоматології». В роботі конференції взяли участь лікарі-стоматологи дитячі міста та області, лікарі-інтерни та лікарі-курсанти стоматологи, викладачі кафедр академії.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася директор науково-навчального інституту післядипломної освіти доцент Марченко А.В. Побажали наснаги учасникам конференції її співорганізатори – завідувачка кафедри дитячої стоматології професор Шешукова О.В. та головний лікар МДКСП Даниленко В.В.

У роботі конференції взяла участь фундатор дитячої стоматології у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» доцент Павленко Людмила Григорівна, яка нагадала молодим колегам етапи становлення нашої професії.

Кафедрами дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології, ортодонтії, дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань, післядипломної освіти лікарів-ортодонтів, дитячої стоматології було представлено 10 усних доповідей із актуальних питань дитячої стоматології та профілактики, що викликали неабиякий інтерес та увагу аудиторії.

Представники найщирішого кола стоматологів – дитячі стоматологи мали нагоду поділитися надбаннями та обговорити нагальні питання стоматології дитячого віку. Конференція стала справжнім святом для дитячих стоматологів та тих, хто тільки визначається із обранням професії.

Наступна обласна науково-практична конференція, присвячена стоматологічному здоров’ю дітей, запланована на грудень 2018.