УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ У ТРЕНІНГУ «РОЗРОБКА НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ»

Представники медичного коледжу взяли участь у тренінгу «Розробка навчальних програм», що проводився у рамках «Меморандуму про взаєморозуміння щодо освітньої, наукової і культурної співпраці між Університетом штату Вашингтон та медичним коледжем» за співпраці І-ТЕСН та Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Під час сесій тренінгу досвідчені фасилітатори, зокрема, Ліз Стівенс, Тетяна Байрачна, Ірина Юр'єва, Валентин Четверіков та Марія Долинська, детально розкрили специфіку та етапи розробки навчальних програм згідно з моделлю ADDIE, визначили ключові принципи навчання дорослих та стилі навчання, ознайомили зі стандартами тренінгової діяльності для тренінгових центрів, що надають послуги безперервної професійної освіти у сфері охорони здоров'я. Шляхом групової роботи по визначенню цілей відповідно до критеріїв SMART, проектуванню та розробці сесій, навчальних вправ і роздаткових матеріалів, а також постійної комунікації із фасилітаторами, учасники отримали цінний досвід з методики розробки начальних програм. Родзинкою тренінгу став виступ Валентина Четверікова, який ознайомив присутніх із можливостями створення презентації у РowerPoint для підготовки роздаткових матеріалів.

По завершенню тренінгу учасники отримали пакет документів та роздаткові матеріали для розробки навчальних програм. Заступник директора з навчальної роботи Біланова Л.П, методист відділення Білецька В.В та викладач коледжу Малюченко Т.П. отримали сертифікати про участь у тренінгу.