ДОЦЕНТУ ОЛЕКСАНДРУ МИХАЙЛОВИЧУ ДИКОМУ – 80!

4 вересня 2018 року відзначив свій 80-річний ювілей кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології з інтенсивною терапією Олександр Михайлович Дикий: людина-легенда, талановитий лікар і науковець, засновник анестезіолого-реанімаційної служби Полтавщини, вчитель багатьох поколінь анестезіологів.

З цієї нагоди відокремленим підрозділом Асоціації анестезіологів України в Полтавській області і колективом кафедри анестезіології з інтенсивною терапією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» була організована науково-практична конференція «Анестезіолого-реанімаційна служба Полтавщини: історія і сучасність». На честь ювіляра прозвучали вітання від адміністрації академії, Департаменту охорони здоров’я Полтавської області, співробітників кафедр хірургічного профілю і практичних лікарів.

Особисто привітати ювіляра завітав заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації О.Є. Пругло, який вручив йому Почесну грамоту.

Відповідно до програми конференції прозвучали доповіді доцента О.М. Дикого та професора Д.А. Шкурупія.

Колектив кафедри анестезіології з інтенсивною терапією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та лікарі-анестезіологи Полтавщини щиро вітають ювіляра.