«БИТВА ФАКУЛЬТЕТІВ»

4 травня 2018 року вперше в академії відбувся загальноакадемічний конкурс «Битва факультетів». Участь у ньому взяли представники всіх факультетів академії та медичний коледж ВДНЗУ «УМСА».

Боротьба команд була дуже запеклою та видовищною, проте нашому журі вдалося гідно оцінити кожну з них. До складу вельмишановного журі входили: проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Ксьонз І.В., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько В.І., керівник відділу культурно-освітньої діяльності Сидоренко Л.В., заступник голови профспілкового комітету ВДНЗУ «УМСА» Микитенко А.О., голова студентського парламенту Соколова Даніїла, голова студентського профкому Кравченко Вікторія.

Конкурс складався з кількох етапів: візитка, «Х-фактор», «Найрозумніший», «Танцюють всі». Команди якнайкраще намагалися представити всій факультет та сподобатися усім присутнім у залі. Проте переможця визначало наше журі. І за підсумками балів перемогу здобув медичний факультет №1!

Захід відбувся завдяки підтримці ректора академії Ждана Вячеслава Миколайовича та мав благодійну мету. Усі кошти, зібрані з продажу білетів, передані у благодійний фонд «Від серця до серця», який витратить їх на закупівлю обладнання для сурдологічного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.