ЗА ПЛАНОМ ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ВІДБУЛАСЯ АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ ДО МІСТА КИЄВА

5 травня 2018 столиця зустріла студентів та викладачів пишною зеленню та квітом, фонтанами, чаруючим блиском Дніпра. Студенти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, музей води, побували в Києво-Печерській Лаврі та в Музеї мікромініатюр М. Сядристого, прогулялись пейзажною алеєю, насолодились травневим сонцем у кронах квітучих каштанів. «Національний музей народної архітектури та побуту України» («Музей просто неба в Пирогові») дав можливість побачити різні етнічні регіони України, насолодитися прогулянкою й відчути та побачити красу, традиції, обрій української культурної спадщини не тільки очима, а й душею. Викладачів вразили сповнені щирості слова йорданця Салхаб Язен: «Це рай. Дякую вам». Саме такі заходи сприяють формуванню позитивного ставлення іноземних студентів до нашої країни та її мешканців.