ЗАСІДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ ЗІ СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

7 травня 2018 року в аудиторії №5 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося спільне засідання адміністрації академії, підрозділу зі сприяння працевлаштування випускників, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, деканатів та студентів медичного факультету №1 та №2, стоматологічного факультету, які навчалися за державним замовленням.

Засідання відкрив в.о. ректора академії професор Дворник В.М., який акцентував увагу присутніх на особливостях цьогорічного працевлаштування випускників бюджетної форми навчання. На засіданні виступив керівник підрозділу з працевлаштування випускників професор Скрипник І.М., який ознайомив присутніх із основними пунктами листа-роз’яснення МОЗ України від 02.05.2018 р. щодо працевлаштування випускників 2018 року, які навчалися за державним замовленням. На виконання Рішення Міжвідомчої робочої групи від 06.04.2018 р. та з метою сприяння працевлаштування випускників закладів вищої освіти, які навчалися за державним замовленням, МОЗ України пропонує закладам вищої освіти при працевлаштуванні зазначених випускників враховувати наявні вакантні посади, подані структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних (Київської міської) державних адміністрацій до закладів вищої освіти, та гарантійні листи керівників закладів охорони здоров’я щодо їх працевлаштування.

Професор Скрипник І.М. надав ґрунтовні та вичерпні відповіді на запитання випускників.

У засіданні взяв участь начальник відділу управління персоналом та медичними кадрами управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я ОДА Оглобля О.М., який у своєму виступі зробив акцент на особливостях надання гарантійних листів щодо вакантних посад та на порядок зарахування випускників бюджетної форми в інтернатуру і відповів на їх запитання.

Підсумком засідання стало рішення про порядок прийому заяв та гарантійних листів від випускників деканатами медичних №1, №2 та стоматологічного факультетів щодо їх працевлаштування.