ЩИРІ ВІТАННЯ СНТ КАФЕДРИ ПСИХІАТРІЇ, НАРКОЛОГІЇ ТА МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Професорсько-викладацький склад кафедри психіатрії, наркології та медичної психології щиро вітає студентів, членів СНТ кафедри, які плідно проявили себе не лише в стінах нашої академії, а й гідно виступили у Всеукраїнських олімпіадах та конференціях, з успішним завершенням студентської наукової весни:

Федоренко Тетяну, студентку 4 курсу стоматологічного факультету, яка нагороджена Дипломом І ступеня за усну доповідь на 74-ій Всеукраїнській студентській науковій конференції «Medical Student's Conference in Poltava» 29-30 березня 2018 р., м. Полтава;

Гаврилюк Ірину, студентку 6 курсу медичного факультету №1, яка виборола 1 місце у Всеукраїнській конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання нейронаук» 27 квітня 2018 р., м. Харків;

Цибенко Давида, студента 5 курсу медичного факультету №1, що посів 3 місце в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 навчального року з дисципліни «Медична психологія» 25-27 квітня 2018 р., м. Харків.

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів та вагомих досягнень у майбутньому!!!