ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ: «ТАТУ І ПІРСИНГ: ВІД БЕЗПЕКИ ДО РИЗИКУ»

7 травня 2018 року у м. Полтаві відбулася інтерактивна лекція просто неба «Тату і пірсинг: від безпеки до ризику» в рамках спільного проекту «Здорові ми – здорова Україна» волонтерського загону «Єдність» та Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, відповідно до міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

Захід проходив за підтримки Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю та кафедри дитячої стоматології ВДНЗУ «УМСА». Консультативну підтримку надавали асистент кафедри дитячої стоматології Козакова К.С. та практичні психологи Климач Т.М., Білаш О.В. Модератором лекції виступила студентка другого курсу медичного факультету №1 Первушина Єлизавета.

Лектори «Вуличного університету» – інтерн кафедри дитячої стоматології інституту післядипломної освіти Вікторія Білогурова, волонтери (студенти медичного факультету № 1) Вікторія Войнаш, Михайло Харів, розповіли присутнім про історію походження, значення та символіку тату і пірсингу, про те, як популярні елементи молодіжного стилю можуть вплинути на здоров’я людини – небезпеку розвитку інфікування, алергічні реакції, рак ротової порожнини й інші ризики та негативні наслідки подібних втручань. Також доповідачі зазначили, що, крім вірогідності згубного впливу на здоров’я людини, тату і пірсинг можуть завадити у пошуку роботи мрії та викликати не належне сприйняття суспільством. А наприкінці заходу були надані корисні поради для тих, хто все ж наважився модифікувати своє тіло.