«NATO. НАУКА ЗА РАДИ МИРУ І БЕЗПЕКИ»

8 серпня 2018 року викладацьким колективом кафедри медицини катастроф та військової медицини (завідувач кафедри доц. Шепітько К.В.) була проведена зустріч курсантів навчального збору з підготовки офіцерів запасу медичної служби – студентів кафедри з сержантом – інструктором вогневої підготовки кафедри військової тактики 179 об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку України Потинковим Р.М., учасником бойових дій на Сході України.

Курсантам було продемонстровано відео-презентацію лекції «Практичне співробітництво Україна-НАТО. Участь України в миротворчих місіях ООН та НАТО».

Тригодинна лекція пройшла у вигляді бесіди і стосувалася питань сучасного застосування натовських стандартів медичного обслуговування військовослужбовців у мирний і воєнний час.