ЗУСТРІЧ ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

8 жовтня до Української медичної стоматологічної академії завітали почесні гості. Під егідою народного депутата – Іщейкіна К.Є. та ректора академії – Ждана В.М. була ініційована зустріч у колі колег-однодумців. В обговоренні важливих та актуальних питань реформування первинної ланки медичної допомоги; організації діяльності медичних служб взяли активну участь – директор Національного інституту хірургії та трансплантології імені. О.О. Шалімова, керівник відділу хірургії шлунково-кишкового тракту –Усенко О.Ю., директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова – Лазоришинець В.В., президент Національної академії медичних наук України – Цимбалюк В.І., генерал майор медслужби начальник департаменту з питань охорони здоров'я адміністрації Президента України – Лурін І А. На завершення учасники домовилися про проведення подальших зустрічей задля результативної та плідної співпраці.