XIX ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОНКУРС ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ «ШЛЯХ У СВІТ МАЙСТЕРНОСТІ»

8-9 лютого 2018 року опорна кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» провела XIX Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності» та навчальний семінар з актуальних питань стоматології.

Метою конкурсу є:

• популяризація та впровадження в практику охорони здоров’я сучасних технологій, фотополімерних матеріалів та устаткування;

• демонстрація професійної майстерності лікарів-стоматологів в реставраційній техніці.

Конкурс відбувся на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів. Лікарям-інтернам-стоматологам пропонувалося виконати реставрацію 2-х каріозних порожнин ІІІ-IV класів за Блеком з використанням фотополімерних матеріалів при умові роботи з кофердамом. Час виконання реставраційної роботи лікарем з асистентом: 2,5-3 години. Робота розглядалася журі одразу після їх виконання. Критеріями оцінки якості роботи є стандарти засвоєння практичних навичок, викладені на сайті кафедри www.dentaero.com.

На однопрофільних кафедрах був проведений попередній відбір учасників конкурсу і визначені команди учасників.