Нарада з питань організації і проведення інтернатури.

08 серпня 2018 р. в аудиторії №5 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбувся щорічний семінар-нарада з питань організації та проведення інтернатури у 2018-2019 навчальному році.

Семінар-нарада проведений ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» спільно з Департаментом охорони здоров'я Полтавської ОДА.

У роботі наради взяли участь головні лікарі лікувально-профілактичних закладів м. Полтави та області, які визначені базами заочної частини інтернатури, базові керівники та провідні експерти Департаменту з відповідних напрямків підготовки в інтернатурі, завідувачі та відповідальні за інтернатуру профільних кафедр, адміністрація навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

З доповіддю про організацію навчання в заочній частині інтернатури виступила від Департаменту охорони здоров'я відповідальна за інтернатуру, заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського Лаптєва О.І.

З питань організації навчання в очній частині інтернатури, роботи підрозділу з питань працевлаштування випускників доповів проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Скрипник І.М. який надав відповіді на запитання головних лікарів, базових керівників та лікарів-інтернів.

Директор ННІПО доцент Марченко А.В. виступила з питань розкладу навчання в інтернатурі та поселення в гуртожиток, особливий наголос зробила на дотриманні морально-етичних принципів поведінки майбутніми лікарями.

Після закінчення наради завідувачі профільних кафедр запросили лікарів-інтернів на кафедри для надання інформації щодо ведення та ознайомлення з порядком проведення навчального процесу, документації лікарів-інтернів.