ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ В МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 Українська медична стоматологічна академія

У медичному коледжі академії відбулося урочисте засідання Педагогічної ради, присвячене Дню працівників освіти, яке пройшло особливо святково та радісно.

Засідання теплими словами привітання відкрила директор коледжу – Жанна Петрівна Кундій, наголосивши на тому, що неможливо переоцінити роль учителя в суспільстві, оскільки в його руках майбутнє всього народу, духовне здоров'я нації.

Продовжив віншування педагогів проректор із науково-педагогічної та виховної роботи, доктор медичних наук, професор – Валерій Іванович Похилько, який нагородив викладачів коледжу подяками ректора, а ювіляра – Олексія Даниловича Тарасовського – відзнакою міського голови міста Полтава.

Вітання працівників освіти продовжила концертна програма за участі народного аматорського вокального ансамблю «Мальви» (керівник – Людмила Сидоренко), ансамблю бально-спортивного танцю «Орхідея» (керівник – Ірина Люблінська), заслуженого артиста естрадного мистецтва України – Ігоря Табеля, випускника коледжу, студента 3 курсу стоматологічного факультету Романа Моторного та студентів коледжу – вокального дуету «Брати Супруни».

Саме такі свята дозволяють викладачам відчути, що їх праця недаремна, що їх зерна знань і людяності дадуть гарний урожай.

У народі кажуть, що письменник живе у своїх книгах, скульптор у створених ним скульптурах, а викладач – у думках і справах своїх учнів.