ГЕРОЇЗМ УЧАСНИКІВ АТО – ЗАПОРУКА ПАТРІОТИЗМУ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Згідно Плану виховної роботи академії, в контексті «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», затвердженої Указом Президента України №580/2015 від 13 жовтня 2015 року, «Концепції національного виховання студентської молоді» МОН України 9 січня 2018 року в оновленому Музеї історії ВДНЗУ «УМСА» відбулася урочиста зустріч викладачів, співробітників, студентів та волонтерів загону «Єдність» нашої академії з вищим офіцерським складом 16-го окремого механізованого батальйону командної роти, в тому числі зі співробітником нашої академії, головою Ради ветеранів, майором запасу Лебедєвим Віктором Альбертовичем.

Від імені ректора академії професора В.М. Ждана щиро привітала та подякувала мужнім захисникам за їх відвагу та героїзм, що стали прикладом для нашої молоді, практичний психолог Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю Т.М. Климач.

Офіцери детально розповіли про нагальні проблеми сьогодення української армії, зупинилися на необхідності проведення національно-патріотичної та виховної роботи серед студентської молоді в контексті військових дій, обговорили специфіку роботи та роль медика на війні, наголосили на гострій необхідності кваліфікованої медичної допомоги на передовій, важливості оволодіння додатковими знаннями та навичками для надання допомоги в умовах війни та подальшій фізичній і психологічній реабілітації бійців.

Потім воїни ознайомилися з експонатами та в урочистій атмосфері передали до музею особисті речі та атрибутику.

Також був проведений круглий стіл «Героїзм учасників АТО – запорука патріотизму студентської молоді», де учасники обговорили перспективний план заходів в академії з воїнами АТО, питання виховання молоді на особистому прикладі героїв-захисників та участь студентського активу академії у військово-патріотичних заходах області та міста.