ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

26-27 січня 2017 року у Будинку офіцерів м. Києва були проведені Всеукраїнські змагання з шахів серед медичних вузів України. Змагання організували НМПО ім. П.Л. Шупика (перший проректор, член кор. НАМНУ, професор Ю.П. Вдовиченко) та директор інституту сімейної медицини, професор О.Г. Шекера.

Команда ВДНЗУ «УМСА», яка була сформована згідно результатів X Спартакіади серед викладачів ВДНЗУ «УМСА», де I місце з шахів одержала команда факультету післядипломної освіти, включала 5 чоловік: Олійник М.В. – тренер, Проскура М.І., Мельник В.Л. та 2 студенти – Гущин Д.О. і Влезько В.О.

Серед шістнадцятьох команд, заявлених у турнірі, взяли участь тільки 8. Але, незважаючи на це, боротьба за шаховими дошками була безкомпромісною завдяки суддівським бригадам з великим досвідом роботи, як в Україні, так і за її межами.

27 січня було з’ясовано, що в п'ятірку найкращих команд України з шахів серед медичних вузів ввійшла команда ВДНЗУ «УМСА» м. Полтави, яка здобула 5-й результат, програвши більш досвідченішим командам – Києва, Івано-Франківська, Вінниці та Харкова, серед яких були майстри та кандидати у майстри спорту з шахів.

Команда з ВДНЗУ «УМСА» була нагороджена грамотою за 5 місце та цінним подарунком з шаховою символікою. Після нагородження команд директор інституту сімейної медицини проф. О.Г. Шекера запропонував провести наступний Всеукраїнський чемпіонат з шахів серед медичних вузів у м. Полтаві на базі ВДНЗУ «УМСА», відзначивши при цьому безкомпромісність, позитивізм та прагнення нашої команди до перемоги.

Всі команди, присутні на турнірі, були задоволені організацією та теплим прийомом у м. Києві на базі НМПО ім. П.Л. Шупика.