УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ПАМ`ЯТНОЇ ДОШКИ ПРОФЕСОРУ ВІКТОРУ МИКОЛАЙОВИЧУ БОБИРЬОВУ

9 травня 2018 р. у ВДНЗУ «УМСА» з нагоди Дня народження видатного вченого, лікаря та педагога, заслуженого діяча науки і техніки України, відмінника освіти України, Лауреата Державної премії України, доктора медичних наук, професора, першого проректора академії, завідувача кафедри експериментальної та клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією Віктора Миколайовича Бобирьова відбулося відкриття меморіальної дошки.

Зі вступним словом про його життя та професійну діяльність звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Валерій Похилько. Ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Вячеслав Ждан відзначив непересічність особистості Віктора Миколайовича, його високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у розвиток нашої академії.

Хвилиною мовчання виразили скорботу і глибоку повагу до Віктора Миколайовича Бобирьова рідні, друзі, колеги, студенти та поклали квіти до меморіальної дошки.

ВШАНОВУЮЧИ ПАМ’ЯТЬ ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА, МИ ЗБЕРІГАЄМО ЗАПОЧАТКОВАНІ НИМ ТРАДИЦІЇ І ПРОДОВЖУЄМО СПРАВУ ЙОГО ЖИТТЯ!