ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Адміністрація, ветерани, викладачі, співробітники та студенти Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» та медичного коледжу взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та разом із сотнями полтавців вшанували пам'ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, тих, хто ціною власного життя та здоров’я відважно боронив мир на рідній землі, хто вже в наші часи загинув у боях на Сході України, пішовши у вічність заради майбутнього свого народу.

Представники академії разом із високоповажними ветеранами урочисто поклали квіти до реконструйованого пам’ятника героям-медикам – нашим студентам й співробітникам, що загинули у роки Другої світової війни. Потім святковою ходою рушили до Меморіалу Солдатської Слави, де разом із усіма небайдужими мешканцями міста увічнили пам’ять героїв, що здійснили великий, невмирущий подвиг хвилиною мовчання і покладанням квітів до Вічного вогню.